קצת עלינו

אודות החברה

חברת "דוראל בנייה ופיתוח" הינה חברה משפחתית עם ניסיון של למעלה מ- 40 שנה בתחום הבנייה אשר מנוהלת ע"י אב ובנו, אליעזר ודור עמר, אשר שניהם בעלי השכלה בתחומי ההנדסה, הבנייה, הבטיחות והניהול. החברה מתמחה בבניית בתי יוקרה פרטיים, בנייה ציבורית ובנייה רוויה באיכויות מהגבוהות והמתקדמות בארץ. אנו מבצעים פרוייקטי בנייה מתחילתם ועד סופם, בהתאם לצרכי הלקוח, ומעניקים שירות ואחריות לאורך השנים. אנו מתמחים בבניית שלד וגמר בסטנדרטים מהגבוהים ביותר, כולל שימוש ושילוב של מערכות מורכבות וחדשנות בעולם הבנייה, וכן אנו בעלי ניסיון מקצועי, עשיר ומגוון בתחום הבטון החשוף (אדריכלי). החברה בעלת היכרות וידע עם חומרים מכל סוג וניסיון רב בביצוע, בתיאום, וסנכרון מלא מול הספקים וקבלני המשנה שנבחרו על ידי לקוחותינו. אנו מעסיקים אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם ושמים דגש על עמידה בלוחות הזמנים, בטיחות וביטחון עובדינו ולקוחותינו.

חברת "דוראל בנייה ופיתוח" דואגת לשקט הנפשי שלכם, מעניקה ביטחון ויוצרת חוויה מושלמת בתהליך בניית בית החלומות שלכם.

על התהליך

תהליך בניית הבית כוללת בתוכה שלבים רבים ומורכבים, החל מהתכנון, דרך הבניה ועד הכניסה לבית. איכות הבית תלויה בעיקר באיכות הביצוע ובהתנהלות בעלי המקצוע בפרויקט ולא רק בתכנון, ולכן, נדרשת תשומת לב יתרה לבחירת הקבלן הראשי של הפרויקט.שלב התכנון הינו שלב נפרד ומקדים לשלב הביצוע, אך בחירת קבלן ראשי מנוסה ומקצועי, יכולה להועיל עוד בשלב התכנון ולמנוע נזקים ועלויות מיותרות ללקוח בשלב הבנייה בפועל. אצלנו בדוראל בנייה ופיתוח רואים כמה צעדים קדימה, אנו יודעים מה חשוב עבור עבודות השלד והגמר עוד בשלב התכנון ויתרה מכך, בזכות הניסיון המעשי שלנו בשטח, והפיקוח היום יומי בכל פרויקט, אנו מקיימים בדיקות מעמיקות עוד בשלב המקדים לביצוע הפרויקט בכדי לייעץ ללקוח במידה ותוכנן אלמנרט שלא בצורה הכדאית או הנכונה.

חזון החברה- הבנת צרכי הלקוח!

אנו בדוראל בנייה ופיתוח מובילים את החברה אל מטרה אחת ממוקדת – הבנת צרכי הלקוח, מצוינות בבנייה וכל זה תוך שמירה על יושרה אישית ומקצועיות ללא פשרות. כל פרויקט מנוהל ומפוקח באופן אישי ע"י בעלי החברה ומבוצע ע"י אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם. שיטת עבודה זו מבטיחה יחס אישי ומקצועי ובנייה באיכות הגבוהה ביותר ואת תהליך בניית בית החלומות שלכם לחוויה מהנה ומלאת השראה, בעיקר בזכות הידע והניסיון של בעלי החברה, וכל זה תוך שמירה על הדבר החשוב לנו מכל – איכות, מקצועיות, אמינות. אנו עושים כל שביכולתנו להעניק ללקוח את מירב תשומת הלב וירידה לפרטים הקטנים ביותר בבנייה על מנת להעניק ללקוח את חווית הבנייה על הצד הטוב ביותר, כי הניסיון – הוא זה שעושה את ההבדל.

נשמח לעמוד לרשותכם ולבנות לכם באהבה, מסירות והכי חשוב במקצועיות ואיכות ללא פשרות.

צוות החברה

אליעזר עמר, בוגר ומצטיין בתחום ענף הבניין מטעם משרד התעשייה המסחר והתעסוקה ובנו, דור עמר, בוגר הנדסאי בניין במגמת הניהול והתכנון, מנכ"לים ומייסדים של חברת הבנייה דוראל בנייה ופיתוח. אליעזר עוסק בבנייה מזה כ- 40 שנה ודור שאהבתו לתחום הבנייה עברה בגנטיקה והחלה עוד בילדותו, עוסק כבר כ- 11 שנה בתחום הבנייה.

התיאור המדויק שלנו הוא - אנשי משפחה, יזמים, ולפני הכל – אנשים של אנשים.

הצוות המקצועי והניהולי של החברה הינו בעל ניסיון של שנים בתחום הבניה, בעל הרישיונות וההסמכות הנדרשים בתחום. אצלנו בחברת דוראל בנייה ופיתוח שמים דגש על משפחתיות, שקיפות דאגה ללקוח גם לאחר סיום הבנייה והכל תוך הקפדה על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וסטנדרט בנייה שאינו מתפשר, מבחינתנו בקצה – קיים לקוח, שאולי לא מבין הרבה בבנייה ואנחנו האמא והאבא שלו, והמשפחה שלו לאורך כל הדרך.

פרויקטים נוספים